Obec Ptrukša


2020. February 21., Eleonóra névnapja, holnap Gerzson névnapja

Aktuális hírek

Rólunk írták

Spoločnosť Nafta uvažuje nad výstavbou plynového zásobníka v lokalite obce Ptrukša

14.12.11.

Svoj podzemný zásobník zemného plynu by mohlo mať onedlho aj východné Slovensko. Doteraz sa spoliehala naša krajina iba na plynové zásobníky, ktorú sú na Záhorí. Spoločnosť Nafta, a.s., ktorá prevádzkuje zásobníky na Záhorí sa rozhoduje, či nepôjde do stavby nového plynového zásobníka vo Východoslovenskej nížine v lokalite obce Ptrukša, kde sa niekedy plyn ťažil.

venergetike.sk

A SZEMÉTTELEPBŐL PIHENŐZÓNÁT varázsoltak Szirénfalván

12.05.27.

SZIRÉNFALVA – Az ung-vidéki Szirénfalva azon kisközségek egyike, melynek lakói nem kényszerülnek arra, hogy a relaxáló kikapcsolódásért tízkilométereket utazzanak. Ugyanis a falu közepén fekszik az az egykor szeméttelepként szolgált terület, ahol tíz évvel ezelőtt szemet gyönyörködtető és nyugalmat árasztó halastavakat (merthogy többb ilyen van) hoztak létre, ahol a falu lakói horgászhatnak, vizibiciklizhetnek, csónakázhatnak.

FENET

Ptrukša chce na slovenskoukrajinské pohraničie prilákať turistov

09.11.13.

Ptrukša Obec ležiaca v blízkosti ukrajinskej hranice a Chránenej krajinnej oblasti Latorica bola doteraz známa rybolovom, vzácnymi rastlinami, poľnohospodárstvom, ako aj vysokou mierou nezamestnanosti. Napriek tomu starosta obce Alexander Takács prišiel s odvážnym nápadom ...

 korzar.sme.sk

RARITA: Člnkujú sa priamo v obci

09.11.05.

Obec Ptrukša s vyše 500 obyvateľmi má raritu, ktorú jej závidia viaceré okolité obce. V strede dediny majú rybník, na ktorom môžu pohodlne relaxovať len pár metrov od svojich rodinných domov. Na mieste, kde dnes stojí rybník, pritom ešte pred piatimi rokmi bola bažina, kde viacerí dedinčania zvážali zelený odpad.

korzar.sme.sk

Reklámtábla

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Modernizácia VO v ob ci Ptrukša

Szelektív hulladékgyűjtés

separovany_zber

Új képek

© 2009 Obec Ptrukša, všetky práva vyhradené.

Created & designed by VJCOM. Sponzored by MAtrix