2022. December 4., Ferenc névnapja, holnap Borbála, Barbara névnapja

Polgármesteri köszöntő

starosta obce Takács Sándor

 

Születés időpontja: 1953

Iskolai végzettség:
Magyar Tannyelvű Középfokú Ipariskola-gépészet Kassán  

Munkahely: 
Vajáni hőerőmű - termelési technikus

Kedvenc időtöltés:
sport, zene

 

Kedves barátaim,

Engedjék meg hogy Szirénfalva község minden lakosa és a magam nevében is szivélyesen üdvözöljem Önöket.

A világon ezerszám léteznek települések nagyobbak vagy kisebbek, sok mindenben hasonlóak , de egyszersmint mindeggyik egyedi is a maga  eredetiségében. Saját életét éli , nap- nap után  irja saját történelme könyvének lapjait. Igy van ez Szirénfalván is, több mint 500 lakos lakhelyén, akik itt állítják össze Szirénfalva újkori történelmének mozaikját.

Annak ellenére hogy Szirénfalva a történelem folyamán soha nem volt fontos gazdasági és politikai központ , ügyes és áldozatkész lakosai révén mindíg és minden időszakban bebiztosította úgy a társadalmi mint a materiális feltételeket, melyek elengedhetetlenek voltak a község fejlődéséhez.
Bizonyitékként szolgál arra , hogy Európa és a világ térképéről nem kerültünk le, sőt fordítva, erőteljes és határozott léptekkel indultunk el a harmadik évezred kihívásai felé, ez az új internetes oldal – Szirénfalva község hivatalos honlapja is. A község Web- oldalának elsőrendű feladata  hozzájárulni és elősegíteni községünk lakosainak és az oldal látogatóinak  információval való szinvonalas  ellátását. Bízom benne hogy küldetését teljesíti és minden érdeklődő  számára az információk és adatok gazdag forrása lessz.

És ez nem kevés !

Induljanak tehát Önök is, látogassanak el községünkbe és érezzék jól magukat minálunk.

Viszontlátásra Szirénfalván !


Takács Sándor – Szirénfalva polgármestere

  

vlajka

Reklámtábla

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Modernizácia VO v ob ci Ptrukša

Szelektív hulladékgyűjtés

separovany_zber

© 2009 Obec Ptrukša, všetky práva vyhradené.

Created & designed by VJCOM. Sponzored by MAtrix