Dnes je 4.December 2022, meniny má Oldrich, zajtra Barbora

Turnaj v stolnom tenise 2013

 pingpong1

Stolný tenis je obľúbenou aktivitou mnohých našich aktívnych aj pasívnych športovcov v zimných mesiacoch. Dôkazom toho je fakt, že dňa 26.1.2013 sa uskutočnil vydarený Turnaj v miestnom kultúrnom dome.

 

Napísali o Nás:   ujszo

Új Szó - zverejnený článok o turnaji môžte prečítať TU.

 

Zúčastnilo sa 38 nadšencov, ktorí pri dvoch ping-pongových stoloch strávili dlhé hodiny. Zápasy hrali pred početným obecenstvom. Hralo sa od 15.00 do polnoci. Po organizačnej stránke bolo zabezpečené občerstvenie a pitného režimu pre súťažiacich. 

Podujatie prebiehalo v miestnom kultúrnom dome v príjemnom a útulnom prostredí, za čo patrí vďaka starostovi obce Alexandrovi  Takácsovi.

Vďaka sponzorom ako aj dobrovolníkom z našej dediny, každý zúčastńujúcí si mohol ochútnať vynikajúcí kotlíkový guláš - špecialitu pripavil Vojtech Takács.

Ceny zabezbečené sponzormi boli veľmi zaujímavé, šampanské gravírované a pre víťazov v obidvoch vekových kategóriach putovný pohár, ktorý víťazí vlastnia jeden rok.

ceny2013

Hneď na začiatku prítomných oboznámil Alexander Matyi s pravidlami súťaže, hralo sa systémom vyraďovacím na dva víťazné sety z troch.

Turnaj sa uskutočnil v dvoch vekových kategóriach:
1. muži do 50 rokov
2. muži nad 50 rokov

Veková kategória do 50 rokov:

Zúčastnilo sa 24 súťažiacích. Plynulý priebeh turnaja, a vysoká úroveň hier, boli divákom aj súťažiacím veľkým zážitkom.

Donto_2013

Víťazom turnaja v tejto vekovej kategórií a držiteľom putovného pohára na jeden rok sa stal Ing. Arnold Matyi. Na druhom mieste skončil Alexander Matyi, a ako tretí skončíl Ladislav Tóbiáš.

1-3_2013 

Krátky videozáznam z finále v tejto vekovej kategórií si môžte prezrieť TU. 

Veková kategória nad 50 rokov:

Zúčastnilo sa 14 súťažiacích, ktorý občarovali divákov technickou hrou.

Donto_oregfiuk_2013

Víťazom turnaja v tejto vekovej kategórií a držiteľom putovného pohára na jeden rok sa stal Ján Bodnár. Na druhom mieste skončil Ing. Ambróz Tokár, a za ním sa umiestnil najstarší účastník tohto turnaja  Július Pásztor(61).

1-3-oregfiuk_2013

Krátky videozáznam z finále v tejto vekovej kategórií si môžte prezrieť TU. 

Super finále

Na záver na podnet obecenstva sa odohral zápas medzi víťazmi jednotlivých vekových kategórií Jánom Bodnárom a Ing. Arnoldom Matyim.

Superdonto_2013

Finálny zápas vyhral Ing. Arnold Matyi 2:0.

 

Krátky videozáznam z finále si môžte prezrieť TU. 

 

Za príjemné športové popoludnie, ktoré zvlášť po vianočných sviatkoch iste mnohým dobre padlo, ďakujeme dobrovolným organizátorom turnaja a dúfame, že toto vydarené podujatie sa stane v našej obci tradíciou. Plynulý priebeh turnaja, bol divákom aj súťažiacím príjemným zážitkom . Dokázal spojiť rôznych ľudí pre jednu vec – spoločné športové stretnutie v duchu fair-play.

Ďalšie fotky z turnaja si môžte prezrieť vo fotogalérií !

 

O rok dovidenia!

Reklamný panel

Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Modernizácia VO v ob ci Ptrukša

Separovaný zber

separovany zber

© 2009 Obec Ptrukša, všetky práva vyhradené.

Created & designed by VJCOM. Sponzored by MAtrix