Dnes je 24.October 2017, meniny má Alojza, zajtra Kvetoslava

Turnaj v stolnom tenise 2014

AT0

Stolný tenis je naďalej obľúbenou aktivitou v zimných mesiacoch v obci Ptrukša. Dňa 1.3.2014 sa uskutočnil vydarený 3.ročník stolnotenisového turnaja v miestnom kultúrnom dome.

Napísali o Nás:   ujszo

Új Szó - zverejnený článok o turnaji môžte prečítať TU.

Zúčastnilo sa 40 nadšencov, ktorí pri dvoch ping-pongových stoloch strávili dlhé hodiny. Zápasy hrali pred početným obecenstvom. Podujatie prebiehalo v miestnom kultúrnom dome. Vďaka obecnému úradu aj dobrovolníkom z našej dediny, každý zúčastńujúcí si mohol ochútnať vynikajúcí kotlíkový guláš - špecialitu pripavil Tibor Šimko.

Turnaj sa uskutočnil v dvoch vekových kategóriach:
1. muži do 50 rokov
2. muži nad 50 rokov

Veková kategória do 50 rokov:

Zúčastnilo sa 28 súťažiacích. Plynulý priebeh turnaja, a vysoká úroveň hier, boli divákom aj súťažiacím veľkým zážitkom.

AT9

Víťazom turnaja v tejto vekovej kategórií a držiteľom putovného pohára na jeden rok sa stal aj tento rok Ing. Arnold Matyi.

AT11

Na druhom mieste skončil Ladislav Gyüre , a ako tretí skončíl Ladislav Bodnár.

Najlepšou hráčkou ženskej kategórie sa stala Nikoleta Kendyová

Veková kategória nad 50 rokov:

Zúčastnilo sa 12 súťažiacích, ktorý znovu občarovali divákov technickou hrou.

AT10

Víťazom turnaja v tejto vekovej kategórií a držiteľom putovného pohára na jeden rok sa stal opätovne Ján Bodnár.

AT6

Na druhom mieste skončil Gábor Benjamín, a za ním sa umiestnil Bodnár Alexander. Najstarší účastník tohto turnaja  Ľudovit Pásztor(61).

Super finále

Na 3.ročníku stolnotenisového turnaja získal Ing.Arnold Matyi dvojité víťazstvo: bol najlepším v kategórii 20-50 ročných, a zvíťazil aj v záverečnom rozhodujúcom zápase , keď zdolal  s výsledkom  2:0 Jána Bodnára, víťaza  kategórie vyše 50-ročných.Tým zopakoval svoje vlaňajšie dvojité víťazstvo.

AT1

Turnaj mal veľký úspech v kultúrnom dome obce  s takmer 500 obyvateľmi situovanej na Použí. „Skúsenosti potvrdzujú, že sa oplatí vynaložiť  energiu na organizovanie podobných podujatí. Dúfam, že na budúci rok budeme opäť môcť gratulovať  kolektívu Alexandra Matyiho, ktorí zorganizovali  toto podujatie na úrovni“ – povedal Alexander Takács, starosta obce.