2020. June 1., Tünde névnapja, holnap Kármen, Anita névnapja

Asztalitenisz torna Szirénfalván 2014

AT0

Szirénfalván a művelődési otthon nagytermében 2014.03.01.-én  megrendezték a 3.-ik asztalitenisz versenyt ...

Rólunk írták:   ujszo

Új Szó - Matyi Arnold idén is duplázott - a cikk olvasható ITT!

Nagy érdeklődés és részvétel mellett zajlott a harmadik helyi torna.

A verseny két kategóriában zajlott:

1. 50 év alatti korosztály

2. 50 év feletti korosztály

A 40 versenyző két asztalon délután 15:00 órától éjfélig küzdött egymással.

A torna a művelődési otthon nagytermében kellemes körülmények között zajlott Takács Sándor polgármester úrnak köszönhetően.

A polgármesteri hivatalnak és önkéntes segitőknek köszönhetően minden résztvevő megkóstolhatta a helyben készitett Füstölt csülkös babgulyást - a specialitást Simko Tibor készitette.

50 év alatti korosztály:

Az 50 év alatti korosztályban  28 versenyző indult.

AT9

Az első helyen ismételten Matyi Arnold mérnök úr végzett.

AT11

A második Gyüre László, a harmadik pedig Bodnár László lett.

Kendy Nikoletta lett a legjobb női versenyző.

50 év feletti korosztály:

Az 50 év feletti korosztályban 12 versenyző indult. A legidősebb aktív résztvevő a 61 éves Pásztor Lajos volt.

AT10

A második kategóriában, az ötven év felettiek között ismét Bodnár János vihette haza a vándorserleget.

AT6

A második helyen Gábor Béni végzett.

A harmadik helyet Bodnár Sándor szerezte meg.

Szuperdöntő:

Matyi Arnold mérnök kettős győzelmet aratott a 3. szirénfalvai asztalitenisz-tornán: ő volt a legjobb a húsztól ötven éves korig terjedő kategóriában, és megnyerte a szuperdöntőt is, miután 2:0-ra legyőzte az ötven éven felüliek között győztes Bodnár Jánost.

Ezzel megismételte tavalyi duplázását.

AT1

A közel ötszáz lelket számláló Ung-vidéki település kultúrházában nagy sikere volt a versenynek. „A látottak alapján elmondható, hogy van értelme az ilyen rendezvényekbe energiát fektetni. Remélem, hogy Matyi Sándornak és társainak jövőre is gratulálhatunk a színvonalas szervezéshez” – mondta Takács Sándor polgármester.